اخبار  ›  گاز  ›  قطار توسعه صنعت گاز به پایتخت    

پس از اتصال قطب آهن به شبکه گاز؛
۱۳۹۶/۱۰/۰۴ ۱۴:۵۳

قطار توسعه صنعت گاز به پایتخت فیروزه ایران رسید


قطار توسعه صنعت گاز به پایتخت فیروزه ایران رسید

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، پس از بهره برداری از خط لوله 70 کیلومتری «بهاباد-یزد» و اتصال کارخانه و معادن بزرگ آهن کشور به شبکه گاز در هفته گذشته، حالا نوبت به پایتخت فیروزه ایران رسیده که به شبکه گاز ایران متصل شود.

بر این اساس فاز اول خط لوله 52 کیلومتری انتقال گاز «همت آباد – بار» استان خراسان رضوی به زودی با حضور «حمیدرضا عراقی» مدیرعامل شرکت ملی گاز به طور رسمی در مدار بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

«حسن منتظر تربتی» در تشریح جزئیات راه‌اندازی این خط لوله جدید انتقال گاز کشور، گفت: با گازرسانی به شهر همت آباد، فاز نخست از پروژه احداث خط انتقال گاز 52 کیلومتری «همت آباد – بار» در استان خراسان رضوی در مدار بهره برداری قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران طول این خط لوله انتقال گاز را 13 کیلومتر عنوان کرد و افزود: این خط لوله 10 اینچی  با فشار طراحی 1050 پوند بر اینچ مربع از خط لوله گاز 12 اینچ نیشابور- سبزوار منشعب شده و با رسیدن به همت آباد، مردم این منطقه را از نعمت گاز بهره مند می‌کند.

وی همچنین با اشاره به آغاز حدود 30 کیلومتر از لوله گذاری فاز دوم این پروژه گازی، بیان کرد: علاوه بر این به زودی عملیات احداث خط لوله گاز 16 اینچی تربت حیدریه – کاشمر به طول 77 کیلومتر آغاز می شود.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,