اخبار  ›  نیرو  ›  توانیر درباره قطع برق بخشی از    

۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ۱۶:۴۳

توانیر درباره قطع برق بخشی از منطقه


 توانیر درباره قطع برق بخشی از منطقه
روز گذشته برق بخشی از مناطق زلزله زده در ازگل کرمانشاه قطع شد که در پی آن اکیپ های عملیاتی حاضر در منطقه، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به یافتن علت و محل قطعی برق نمودند.
به گزارش پایگاه خبری توانیر؛ روز گذشته به دلیل بارش باران، تگرگ و رعدو برق شدید در استان کرمانشاه و به خصوص در منطقه بیرون از شهر ازگله(مناطق جاده ای) یکی از برق گیرها دچارآسیب شد که به دنبال آن دربخشی از منطقه ازگله جریان برق قطع شد.
در پی این اتفاق، اکیپ های عملیاتی بلافاصله وارد عمل شدند. 
برپایه این گزارش، با توجه به این که بخش آسیب دیده شبکه در منطقه ای دور از شهر قرار داشت و همچنین به دلیل تاریکی هوا؛ کار عیب یابی و رفع آن با دشواری همراه بود ( کار در چنین شرایط جوی برای گروه های عملیاتی تعریف شده است)
با این حال همکاران و گروه های عملیاتی با درک عمیق از شرایط ویژه منطقه و خانوارهای زلزله زده، تمام تلاش خود را در جهت رفع سریع مشکل و اتصال برق منطقه مذکور با شبکه اقدام نمودند.
گزارش های ارسالی از توزیع برق کرمانشاه حاکی از آن است که این مشکل در کمتر از سه ساعت رفع وجریان برق در مناطق زلزله زده برقرار شد. 
خاطرنشان می سازد که در مناطق زلزله زده به دلیل وجود پس لرزه ها و تکان های شدید، امکان جابه جایی و سست شدن اتصالات برق وجود دارد که ممکن است هرازگاه باعث قطعی برق شود. 
شرکت توانیر به مردم عزیزدر مناطق زلزله زده اطمینان خاطر می دهد که شرایط پایداری برق به صورت دقیق پایش و در صورت بروز هرگونه اتفاق یا خاموشی در شبکه در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام می شود.


بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,