اخبار  ›  نیرو  ›  آغاز اورهال شبکه های برق مناطق    

توانیر خبرداد
۱۳۹۶/۰۹/۰۵ ۰۰:۵۴

آغاز اورهال شبکه های برق مناطق زلزله زده غرب


آغاز اورهال شبکه های برق مناطق زلزله زده غرب
مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع توانیر از اعزام گروه های عملیاتی خط گرم برای بازدید و اورهال شبکه های برق مناطق زلزله زده در غرب کشور خبرداد.
 
 
 مهندس مسعود صادقی با اشاره به این که در حال حاضر برق تمام محلات و روستاها در مناطق زلزله زده غرب کشور وصل است، تصریح کرد: هم اکنون اکیپ های عملیاتی خط گرم برای بازدید و اورهال شبکه های برق این مناطق اعزام شده است.
 
هم اکنون شبکه های برق در مناطق مذکور پایدار و جریان برق برقرار است اما با توجه به این که در مناطق زلزله زده به دلیل وجود پس لرزه ها و تکان های شدید، امکان جابه جایی و سست شدن اتصالات برق وجود دارد ، ممکن است هرازگاه باعث قطعی برق شود.
 
صادقی با اشاره به این که اکیپ های عملیاتی خط گرم، بدون اعمال خاموشی و در حالت برقدار، اقدام به بازدید و رفع عیب های احتمالی در شبکه های برق مناطق زلزله زده خواهند کرد، اظهار داشت: در همین راستا سه اکیپ خط گرم به سمت "ازگله" اعزام شده اند و سه اکیپ دیگر نیز به صورت جداگانه به سمت "سرپل ذهاب" اعزام خواهند شد تا کار بازدید و اورهال شبکه های برق این مناطق بدون اعمال خاموشی انجام شود.
مدیرکل نظارت برتوزیع توانیر خاطرنشان کرد: هم اکنون شبکه های برق در مناطق مذکور پایدار و جریان برق برقرار است اما با توجه به این که در مناطق زلزله زده به دلیل وجود پس لرزه ها و تکان های شدید، امکان جابه جایی و سست شدن اتصالات برق وجود دارد ، ممکن است هرازگاه باعث قطعی برق شود.
صادقی ادامه داد: در مناطق عادی نیز شرایط جوی ناپایدار مانند باد، طوفان، باران و... ممکن باعث ایجاد اشکال و آسیب در شبکه های برق شود.
برپایه این گزارش، شرکت توانیر پیش از این در اطلاعیه ای خطاب به مردم مستقردر مناطق زلزله زده اطمینان خاطر داده بود که شرایط پایداری برق به صورت دقیق پایش و در صورت بروز هرگونه اتفاق یا خاموشی در شبکه در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام می شود.


بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,