اخبار  ›  نفت  ›  امکان حضور کارکنان صنایع فولاد،    

معاون وزیر نفت به «انرژی نیوز» خبر داد:
۱۳۹۶/۰۸/۲۲ ۱۴:۴۴

امکان حضور کارکنان صنایع فولاد، ذوب آهن و برق در آزمون استخدامی وزارت نفت/ شرایط این دسته از داوطلبان اعلام شد


امکان حضور کارکنان صنایع فولاد، ذوب آهن و برق در آزمون استخدامی وزارت نفت/ شرایط این دسته از داوطلبان اعلام شد

دکتر «کریم سلحشور» در گفتگو با خبرنگار انرژی نیوز با بیان اینکه علاوه بر کارکنان شاغل در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، کارکنان شاغل در صنایع فولاد، ذوب آهن و صنعت برق هم می‌توانند در آزمون استخدامی وزارت نفت حضور یابند، گفت: در مجموع برای این دسته از دواطلبان سهمیه‌ای یک‌هزار و 50 نفره تعیین شده است.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت در تشریح شرایط کارکنان صنایع فولاد، ذوب آهن و برق برای حضور در آزمون استخدامی وزارت نفت، تصریح کرد: تمامی این دسته از داوطلبان باید دارای چهار سال سابقه کاری متوالی و مستمر متناسب با رشته تخصصی خود باشند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه این دسته از داوطلبان همچون کارکنان شاغل در شرکت‌های خصوصی و دولتی صنعت نفت باید شرایط تعیین شده برای معدل را داشته باشند، اظهار داشت: بر این اساس برای داوطلبان مقطع کارشناسی معدل نمره 14 و برای مقطع کارشناسی ارشد معدل نمره 15 در نظر گرفته شده است.

وی با یادآوری اینکه این دسته از داوطلبان برای حضور در آزمون علاوه بر شرط معدل و سابقه کاری باید چهار سال از اخذ مدرک تحصیلی آنها در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد گذشته باشد، افزود: به عبارت دیگر باید داوطلبان تا پیش از 14 دی ماه 1392 مدرک تحصیلی خود را اخذ کرده باشند.

سلحشور خاطرنشان کرد: عملا شرایط کارکنان صنایع فولاد، ذوب آهن و برق هیچ تفاوتی با کارکنان شاغل در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ندارد.

به گزارش انرژی نیوز، مطابق با هماهنگی و توافق انجام شده بین وزارت نفت، سازمان سنجش و سازمان اداری و استخدامی کشور آزمون استخدامی داوطلبان واجد شرایط شاغل در صنعت نفت 14 دی ماه و ممتازان دانشگاهی 15 دی ماه برگزار خواهد شد.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,