اخبار  ›  نیرو  ›  کانون تلاش اکیپ های برقی در سرپل    

مدیرعامل توانیر در پی زلزله در غرب کشور خبرداد؛
۱۳۹۶/۰۸/۲۲ ۰۳:۰۱

کانون تلاش اکیپ های برقی در سرپل ذهاب و مناطق اطراف


کانون تلاش اکیپ های برقی در سرپل ذهاب و مناطق اطراف
 
با تلاش اکیپ های عملیاتی، رفع مشکل شبکه های آسیب دیده با سرعت درحال انجام است.
 
مدیرعامل توانیر گفت: با تلاش اکیپ های عملیاتی، رفع مشکل شبکه های آسیب دیده از زمین لرزه اخیر، با سرعت درحال انجام است.
مهندس آرش کردی با بیان این که منطقه غرب کشور به طور کلی تحت تاثیر زلزله قرار گرفته بود، افزود: در اولین فرصت پس از وقوع زلزله ، با تلاش های صورت گرفته توسط اکیپ های عملیاتی ، پایداری شبکه برق حاصل شد.
کردی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمرکز فعالیت ها در استان کرمانشاه و در حوزه شهرهای ثلاث باباجانی و سرپل ذهاب است.
مدیرعامل توانیر گفت: هم اکنون کلیه اکیپ های عملیاتی در جهت رفع مشکلات موجود در اولین لحظات پس از وقوع فعال شده اند و طی ساعت های آینده نسبت به رفع بخش قابل توجهی از مشکلات به وجود آمده اقدام خواهد شد.
درهمین خصوص مهندس مسعود صادقی، مدیرکل دفتر نظارت برتوزیع توانیر نیز گفت: بیشترین میزان خاموشی ها و مشکلات به وجود آمده در شبکه های برق سرپل ذهاب و قصر شیرین رخ داده بود.
به گفته مهندس صادقی با هماهنگی ها و تلاش های صورت گرفته، خاموشی های مناطق قصر شیرین و ثلاث باباجای به میزان زیادی رفع شده است . 
مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع توانیر ادامه داد: با این حال به جهت رفع کامل خاموشی های به وجود آمده، تلاش ها جهت رفع مشکلات بخش فوق توزیع و توزیع سرپل ذهاب ادامه دارد و انتظار می رود طی ساعت های آینده شرایط مناسبتری را شاهد باشیم.
به گفته صادقی، برخی روستاها به دلیل شدت زیاد زمین لرزه، دچار آسیب های بیشتری شده است که برای رفع مشکلات شبکه مناطق مذکور، هماهنگی ها جهت تسریع عملیات با دستگاه های استانی در حال انجام است.
برپایه این گزارش؛ براساس اعلام ستاد مدیریت بحران و پدافند غیر عامل توانیر ، درپی وقوع این زمین لرزه، کلیه شرکت های تابعه در استان های کرمانشاه ، کردستان ، ایلام و استان های معین به حالت آماده باش درآمده اند.
براساس اعلام این ستاد، کلیه شرکتهای تابعه در استان های کرمانشاه ، کردستان ، ایلام و استان های معین تا 24 ساعت آینده در حال آماده باش کامل خواهند بود تا در صورت نیاز به اعزام نیرو به هر کدام از مناطق، آمادگی کامل وجود داشته باشد.
خاطرنشان می سازد: ساعتی پیش زلزله ای به بزرگی 7.3 دهم ریشتر شهر سلیمانیه عراق را لرزاند که این زمین لرزه برخی استان های غربی کشورمان را نیز به لرزه درآورد.


بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,