اخبار  ›  نیرو  ›  بزرگترین صنعت برق خاورمیانه را    

مدیرعامل توانیر:
۱۳۹۶/۰۸/۱۴ ۰۱:۵۸

بزرگترین صنعت برق خاورمیانه را داریم


بزرگترین صنعت برق خاورمیانه را داریم
مهندس آرش کردی مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توانیر در آستانه برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق که از شنبه 13 تا سه شنبه 16 آبانماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود با بیان این مطلب که هر ساله رکوردهای داخلی رو به بهبود است، افزود: صنعت برق ایران بزرگ‌ترین صنعت برق خاورمیانه و دارای رتبه‌های جهانی است که از افتخارات مناسبی برخوردار است.
وی با بیان این مطلب که، مراجعه به آمار نشان می‌دهد حتی در مواقعی که تحت تحریم‌های شدید بین المللی بوده‌ایم نمایشگاه صنعت برق همواره رونق داشته است، افزود: برق خدمتی لاینقطع است که روز به‌روز وابستگی جامعه به آن بیشتر می‌شود و نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد زیرا،‌ هر کاری که وابسته به این صنعت باشد دارای چنین خاصیتی است.
کردی ادامه داد: نمایشگاه صنعت برق نیز از این وضعیت جدا نیست و تولید کنندگان تجهیزات برقی، مشاوران و ارائه دهندگان خدمت، خود را در عرصه ای می‌بینند تا بتوانند خدمات و نو آوری های خود را در این بازه زمانی به خریداران ارائه کنند.
وی با اشاره به تکنولوژیکی بودن صنعت برق و اینکه تکنولوژی حرف اول را در این صنعت می زند اظهار داشت: هرساله ورود تجهیزات جدید با تکنولوژی برتر رو به افزایش است و به همین جهت همه ساله شاهد بهبود تجهیزات برقی در این نمایشگاه هستیم.
مدیرعامل توانیر با بیان اینکه بعد از برجام شرایطی ایجاد شد تا تعداد بیشتری از کشورها در نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران حضور یابند، گفت: با اجرایی شدن برجام حجم حضور شرکت‌های خارجی و شرکت‌های اروپایی در نمایشگاه صنعت برق بیشتر شد تا بتوانند فضای بازار ایران را به فضای رقابتی تبدیل کنند.
وی صنعت برق ایران را دارای ظرفیت مناسب از نظر گیرایی در تکنولوژی‌های جدید دانست و افزود: نمایشگاه بین المللی صنعت برق فضای مناسبی برای ارائه تولیدات و کارها و خودکفایی‌هایی است که در داخل کشورصورت گرفته است.
مدیرعامل توانیر تاکید کرد: حضور شرکت‌های خارجی سبب تعالی دانش و آشنایی متخصصان داخلی با آخرین دستاوردهای روز جهان شده و باعث می‌شود تا ضمن افزایش کیفیت تولیدات داخلی، همکاری مشترک شرکت‌های داخلی و خارجی شکل بگیرد.
 


بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,