اخبار  ›  نیرو  ›  ایران، نوزدهمین کشور پر مصرف برق    

مدیرعامل شرکت توانیر مطرح کرد
۱۳۹۶/۰۸/۱۰ ۱۲:۴۰

ایران، نوزدهمین کشور پر مصرف برق در جهان/ نقاط مورد بررسی در پدافند غیرعامل را سه برابر کردیم


ایران، نوزدهمین کشور پر مصرف برق در جهان/ نقاط مورد بررسی در پدافند غیرعامل را سه برابر کردیم
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: امسال نقاطی که قرار است طی این مانور بررسی شود سه برابر شده است.
 
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: امسال نقاطی که قرار است طی این مانور بررسی شود سه برابر شده است. این رزمایش مهم است چرا که کشور ما بزرگترین صنعت برق خاورمیانه را دارد.
به گزارش انرژی نیوز،  پنجمین رزمایش قطع برق هوشمند در حوزه وزارت نیرو با اعلام آمادگی در 1000 نقطه کشور به منظور حفظ آمادگی در مدیریت بحران با حضور سردار جلالی فرمانده پدافند غیرعامل، ستار محمودی قائم مقام وزارت نیرو و آرش کردی مدیرعامل شرکت توانیردرمحل دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران برگزار شد.
مهندس آرش کردی مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به اهمیت این مانور اظهار کرد: مانوری که امروز برگزار می شود در نوع خود کم نظیر و به لحاظ مناطقی که تحت پوشش گرفته، نشان دهنده اهمیت آن است.
وی افزود: با توجه به حساسیت و گستردگی صنعت برق کشور برپایی این گونه مانورها باعث آمادگی مشترکین و تولیدکنندگان بزرگ و در مناطق حیاتی مصرف برق خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توانیر بیان کرد: با وجود اینکه بزرگترین ظرفیت تولیدی برق خاورمیانه و رتبه چهاردهم دنیا را در اختیار داریم، اما در رده نوزدهم مصرف برق در جهان هستیم که الگو مصرف باید اصلاح شود.
مهندس کردی اضافه کرد:مدیرعامل شرکت توانیر گفت: امسال نقاطی که قرار است طی این مانور بررسی شود سه برابر شده است. این رزمایش مهم است چرا که کشور ما بزرگترین صنعت برق خاورمیانه را دارد.
کردی در پایان گفت: ضریب ذخیره تولید برق در زمان پیک مصرف در بحرانی ترین حالت باید 25 درصد باشد که برای رسیدن به این نقطه باید تلاش بیشتری صورت گیرد.


بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,