اخبار  ›  پالایش و پخش  ›  بازگشایی فاینانس یک میلیارد    

مدیرعامل شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان:
۱۳۹۶/۰۷/۱۹ ۱۰:۰۱

بازگشایی فاینانس یک میلیارد دلاری در صنعت پتروشیمی ایران


بازگشایی فاینانس یک میلیارد دلاری در صنعت پتروشیمی ایران

مدیرعامل شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان، اعلام کرد: هلدینگ گسترش نفت و گاز پارسیان موفق به جذب دو فاینانس در مجموع به ارزش حدود یک میلیارد دلار از موسسات مالی ژاپن و اروپا شده است.
 
به گزارش انرژی نیوز به نقل از
انجمن صنفی کارفرمائی صنعت پتروشیمی، مهندس مرتضی عزیزی با اشاره به تاثیر ارتقای جایگاه هلدینگ ها و شرکت های پتروشیمی در رتبه بندی جهانی به منظور استفاده از تسهیلات و اعتبار موسسات مالی و اعتباری جهان، گفت: بر این اساس ارتقای رتبه و جایگاه هلدینگ گسترش نفت و گاز پارسیان مسیرهای بازگشایی خطوط اعتباری بین‌المللی به ویژه فاینانس را تسهیل می‌کند.
 
مدیرعامل شرکت گسترش نفت و گاز پارسیان با اعلام اینکه ارتقای رتبه در رده بندی جهانی شرایط را برای اخذ وام و منابع اعتباری از بانک های معتبر جهانی را را تسهیل و تسریع می بخشد، تصریح کرد: بر این اساس هلدینگ گسترش نفت و گاز پارسیان اخیرا موفق به جذب دو فاینانس در مجموع به ارزش حدود یک میلیارد دلار از موسسات معتبر مالی ژاپن و اروپا شده است.
 
به گزارش انرژی نیوز، در آخرین رتبه بندی موسسه  ICISرتبه هلدینگ پتروشیمی پارسیان در رده بندی شرکت‌های بزرگ صنایع پتروشیمی جهان به  57 جهان ارتقا یافته است.
 
در طول سال‌های 2014 تا 2017 میلادی هلدینگ گسترش نفت و گاز پارسیان به ترتیب رتبه  83، 66، 64 و 57 جهان بوده است، نفت و گاز پارسیان یک هلدینگ دو منظوره پالایشی و پتروشیمی (پترو پالایشی) است ولی این رنکینگ مربوط به پتروشیمی‌ها بوده و ملاک رتبه‌بندی در این رنکینگ بیشتر میزان فروش پتروشیمی‌ها است.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,