اخبار  ›  پالایش و پخش  ›  رکورد فروش سوخت هوایی شکسته شد/    

در گفتگو با انرژی نیوز اعلام شد:
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۱۰:۵۰

رکورد فروش سوخت هوایی شکسته شد/ رونق بازار سوخت هوایی ایران با ورود هواپیماهای برجامی


رکورد فروش سوخت هوایی شکسته شد/ رونق بازار سوخت هوایی ایران با ورود هواپیماهای برجامی

«سید محمدرضا موسوی‌خواه» در گفتگو با خبرنگار انرژی نیوز درباره آخرین وضعیت فروش سوخت هوایی از ابتدای سال جاری تاکنون، گفت: در طول پنج ماهه نخست امسال حجم فروش سوخت هوایی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایشی 7.5 درصدی داشته است.
 
مدیر تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اعلام اینکه آغاز مناسک حجم و انتقال زائران سرزمین وحی به مکه و مدینه در طول یک ماه گذشته منجر به افزایش مصرف سوخت هوایی در کشور شده است، تصریح کرد: علاوه بر این از ابتدای امسال تاکنون ورود هواپیماهی جدید برجامی به ناوگان هوایی کشور و راه اندازی خطوط جدید هوایی به ویژه با کشورهای اروپایی از دیگر عوامل افزایش مصرف سوخت هوایی در کشور بوده است.
 
این مقام مسئول متوسط مصرف سوخت هوایی از ابتدای امسال تاکنون را 5.2 میلیون لیتر در روز عنوان کرد و افزود: بالاترین میزان مصرف سوخت هوایی فروردین ماه با 15.2 درصد رشد و تیر و مرداد ماه امسال اتفاق افتاده است.
 
وی با تاکید بر اینکه ایران یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع سوخت هوایی را در بین کل کشورهای منطقه و جهان عرضه می کند، خاطرنشان کرد: بسیاری از شرکت های هواپیمایی و ایرلاین های بین المللی تمایل به خرید و مصرف سوخت هوایی از ایران دارند.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,