اخبار  ›  بازار-اوپک  ›  افزایش ذخایر بنزین آمریکا    

گزارش «انرژی نیوز» از آخرین تحولات نفتی آمریکا؛
۱۳۹۶/۰۳/۲۶ ۱۳:۵۱

افزایش ذخایر بنزین آمریکا فیتیله قیمت نفت را پائین کشید/ تولید نفت از مرز 9.3 میلیون بشکه عبور کرد


افزایش ذخایر بنزین آمریکا فیتیله قیمت نفت را پائین کشید/ تولید نفت از مرز 9.3 میلیون بشکه عبور کرد

به گزارش خبرنگار انرژی نیوز، اداره اطلاعات انرژی آمریکا (EIA) با انتشار گزارش هفتگی خود، اعلام کرد: میزان حجم ذخایر تجاری نفت خام آمریکا در هفته منتهی به به نهم ژوئن 2017 به میزان 1.7 میلیون بشکه کاهش یافته و به محدوده 511 میلیون و 600 هزار بشکه رسیده است.
 
بر این اساس در این مدت، موجودی نفت خام منطقه کوشینگ اوکلاهما هم حدود 1.2 میلیون بشکه کاهش یافته و به ۶۲ میلیون بشکه رسیده و این درحالی است که حجم واردات روزانه نفت خام آمریکا هم با 316 هزار بشکه در سطح هشت میلیون بشکه در روز جا خوش کرده است.
 
همزمان با کاهش ذخایر تجاری و واردات نفت آمریکا اما تولید طلای سیاه در این کشور در هفته منتهی به نهم ژودن با 12 هزار بشکه به بیش از 9 میلیون و 300 هزار بشکه در روز رسیده است.
 
از سوی دیگر در آستانه تابستان و آغاز سفرهای تابستانی مردم آمریکا، میزان موجودی بنزین و فرآورده‌های میان تقطیردر هفته منتهی به نهم ژوئن به ترتیب 2.1 و 300 هزار بشکه افزایش یافته  شده و در سطوح 242 و ۱۵۱ میلیون بشکه قرار گرفتند.
 
تحلیلگران بازار نفت اعتقاد دارند، رشد فراتر از انتظار موجودی فرآورده‌های نفتی به ویژه بنزین با توجه به فصل اوج مصرف در این کشور موجبات تشدید نگرانی‌ها در مورد مازاد عرضه نفت را فراهم کرده و قیمت را در معاملات پیش روی بازار نفت را تضعیف می‌کند.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,