اخبار  ›  نیرو  ›  خاموشی در ایام انتخابات ریاست    

شرکت توزیع برق تهران:
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۱۷:۵۹

خاموشی در ایام انتخابات ریاست جمهوری نداریم/ مردم را راضی نگه می‌داریم


خاموشی در ایام انتخابات ریاست جمهوری نداریم/ مردم را راضی نگه می‌داریم

یک مقام مسئول با تشریح برنامه های تامین برق مشترکان به ویژه در ایام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال 96، گفت: اتخاذ تدابیر لازم به منظور جلوگیری از نارضایتی مردم در دستور کار قرار دارد.
 
به گزارش انرژی نیوز به نقل از وزارت نیرو، «کامبیز ناظریان» معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق تهران بزرگ با اشاره به برنامه تمرکز بر برنامه‌های مدیریت مصرف برق و اشاعه فرهنگ صحیح مصرف، گفت: اولویت قراردادن اجرای طرح‌های بهینه سازی پیش از برگزاری انتخابات و در کوتاه‌ترین زمان ممکن از برنامه‌های اصلی حوزه بهره برداری است.
 
«سعید اسکندری» مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ هم با اشاره به نزدیکی دوازدهمین دوره برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا درابتدای سال 96، گفت: هم اکنون تدابیر لازم برای تامین برق مشترکان به ویژه در ایام انتخابات ریاست جمهوری اندیشیده شده است.
 
این مقام مسئول افزود: تشکیل کارگروه‌های 9 گانه و اتخاذ تدابیر لازم به منظور جلوگیری از نارضایتی مردم، انجام مانورهای مربوط به انتخابات و پشتیبانی آن در ایام انتخابات و همچنین هماهنگی با شرکت برق منطقه ای تهران به منظور آمادگی پست‌های فوق توزیع از جمله اقدامات در دست اجرا است.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,