اخبار  ›  پتروشیمی  ›  لغو محدودیت 2ماهه گازرسانی به    

شرکت گاز:
۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۱۳:۰۱

لغو محدودیت 2ماهه گازرسانی به پتروشیمی‌ها


یک مقام مسئول با اشاره به اعمال محدودیت دو ماهه گازرسانی به صنایع پتروشیمی در سال 92، گفت: هم اکنون هیچگونه محدودیتی برای گازرسانی به پتروشیمی‌ها وجود ندارد.

به گزارش انرژی نیوز به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مهدی جمشیدی‌دانا درباره آخرین وضعیت گازرسانی به صنایع پتروشیمی کشور، گفت: از ابتدای امسال تاکنون، میزان گاز تحویلی به مجتمع‌های پتروشیمی، با افزایشی ۳ درصدی، به 48 میلیون مترمکعب در روز رسید که البته در برخی از روزها، به دلیل سرما و محدودیت‌ها، کمی کمتر از این رقم بوده است.
 
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر همکاری مستمر میان شرکت ملی گاز ایران و شرکت ملی صنایع پتروشیمی، درباره میزان گاز تحویلی به پتروشیمی‌ها و برخی محدودیت‌های ایجاد شد، تصریح کرد: میزان گاز تحویلی به پتروشیمی‌ها از سال ۹۲ با افزایش تولید گاز از 35.6 میلیون مترمکعب در روز با ۳۵ درصد رشد، اکنون به 48 میلیون مترمکعب در روز رسیده است و محدودیت کامل عرضه گاز به پتروشیمی‌ها از حدود ۲ ماه در سال ۹۲، به مرز بدون محدودیت در سال 94 رسیده است.
 
این مقام مسئول، تاکید کرد: امسال نیز به دلیل سرمای بی‌سابقه، محدودیت‌های موردی برای بخشی از صنعت پتروشیمی ایجاد شد که با تلاش شرکت گاز و شرکت ملی صنایع پتروشیمی تدابیرلازم برای تامین خوراک پتروشیمی‌ها اتخاد شد.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,