اخبار  ›  پتروشیمی  ›  ارزان شدن قیمت مواد پلیمری تکذیب    

توسط رئیس دفتر صنایع تکمیلی پتروشیمی:
۱۳۹۳/۰۷/۰۲ ۱۰:۴۰

ارزان شدن قیمت مواد پلیمری تکذیب شد


رئیس دفتر توسعه صنایع تکمیلی شرکت ملی صنایع پتروشیمی با بیان اینکه کاهش قیمت مواد پلیمری شایعه است، اعلام کرد: در حال حاضر قیمت های پایه محصولات پتروشیمی تعیین شده و در اختیار وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفته اما هنوز اجازه تغییر این قیمت ها داده نشده است.
 
به گزارش پلاست نیوز به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، رضا محتشمی پور به ابلاغیه کتبی این وزارتخانه اشاره می کند و می گوید: وزارت صنعت، معدن و تجارت پس تیرماه که قیمت محصولات پتروشیمی آزادسازی شد در ابلاغیه کتبی تغییر قیمت های پایه را در ماههای مرداد تا پایان شهریورماه ممنوع کرد، از آن پس تا کنون قیمت های پایه محصولات پتروشیمی در بورس کالا تغییر نکرده است.
 
وی در خصوص شایعه افت قیمت های پایه در مهرماه و در بازار پتروشیمی می گوید: این موضوع تنها شایعه است و باید متذکر شوم که افت قیمت های جهانی که در بازار به آن اشاره می شود هفتگی است، اما قیمت های پایه محصولات پتروشیمی در بورس کالا از مردادماه تغییر نکرده و بنابراین قیمت های جدید روندی مثبت خواهد داشت، چرا که قیمت های جهانی طی ماه گذشته روندی نزولی داشته و در ماه پیش از آن صعودی بوده است.
 
محتشمی پور در پایان خاطر نشان می کند: البته احتمال دارد که در مهرماه نیز قیمت های پایه بدون تغییر برتابلوی بورس ثبت شود.بازگشت به  اخبار نسخه قابل چاپ

دیدگاه مخاطبان
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.


نام:
پست الکترونیک:
تلفن همراه:
متن دیدگاه:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
Visual CAPTCHA

باشگاه مشتریان

ایمیل:

رمز عبور:

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه انرژی نیوز، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.


نفت,انرژی,